Menu

Co vidí zákazník?

Zákazník se k vám objedná snadno v několika rychlých krocích.

Klientský formulář pro zákazníka


 

Po dokončení objednávky dojde zákazníkovi email s rekapitulací. Stejně tak dostanete upozornění vy nebo (dle nastavení) i konkrétní zaměstnanec, ke kterému se klient objednal. Pokud využíváte SMS zprávy, můžete klienta předem na jeho rezervaci znovu upozornit.Email s rezervací pro zákazníka


 

Tento email je interaktivní, zákazník si tak může snadno uložit termín rezervace do svého soukromého kalendáře, naplánovat si k vám trasu (pokud u vás ještě nebyl), vidět historii všech svých rezervací nebo červeným tlačítkem svoji rezervaci zrušit.
Navíc si může zákazník stáhnout aplikaci, kde nalezne váš salon! Není pak nic snazšího, než vytáhnout mobil a během minuty se k vám objednat.

 


 

Co vidíte vy jako administrátor?

Administrace rezervací pro majitele salonu

Váš rezervační systém můžete spravovat na těchto stránkách - v pravém horním rohu pomocí „Přihlásit se“.

Existují ale i jiné formy administrace:

• do jakéhokoli webového prohlížeče zadejte adresu rezervace.unisbook.cz
• využijte mobilní aplikaci pro Android, která je ke stažení ZDE

Doporučení: pro počáteční a pohodlné nastavení doporučujeme správu systému přes webové rozhraní.BONUS PRO VÁS

V případě, že používáte UnisBook, je váš salon zařazen do aplikace UnisBook Klient. Tu si může váš zákazník stáhnout a velice snadno se k vám objednat.

Odkazy pro na stažení aplikace:

pro Android
pro iPhoneJak si naimplementovat tlačítko REZERVOVAT na váš web nebo Facebook se dozvíte v přehledném manuálu, který vám zašleme po objednání Rezervačního systému na email.